Nauja Reduced price! 418p. 88 Tortex standartas tarpininkų 12 Vnt, storis 0,88 mm, Dunlop Padidinti

418p. 88 Tortex standartas tarpininkų 12 Vnt, storis 0,88 mm, Dunlop

€4.51

Nauja prekė

Prekės Pavadinimas "dunlop"
Tipas Pasirinkti

418p. 88 Tortex standartas tarpininkų 12 Vnt, storis 0,88 mm, Dunlop

Maksimali atmintis.

Mažai dėvėti.

Pagaminti iš ne prarasti Tortex ilgą tarnavimo laiką ir ryškus garsas.

Šie tarpininkai yra naudojamas geriausių muzikantų visame pasaulyje.Tortex tarpininkai yra suprojektuoti ir pagaminti taip, kad būtų suteikti jiems charakteristikos tarpininkai iš vėžlio kiauto.

12 tarpininkų pakuotėje.

Standartinė forma.

Storis: 0,88 mm.

Draugai, jei jums reikia unikalios specifikacija, jūs galite ieškoti parduotuvėje ar užduoti mums klausimą.Mes, be abejo, atsakyti ir rasti tinkamą produktą!

Prekių pristatymas yra atliekamas bendrovės sdek ar pašto rusijos Federacijos.

Kaip taisyklė, nedidelio dydžio prekės (reikmenys) pristatomos paštu, didelio dydžio (įrankiai ir įranga) yra pristatomos SDEC.

Siekiant sumažinti laivybos kaina, naudoti kuponus mūsų parduotuvės =)))

Dėmesio!!!Jei jūsų vietovėje nėra punkte, išdavimo SDEC, mes siūlome pristatymas į artimiausią tašką, ar galite užsisakyti komentarą užsakymo pristatymas "iki durų".Šiuo atveju, pristatymas bus mokama pagal jus, be to, gavus sklypo.

Apie parduotuvę "muzsale"

Mes parduodame prekes iš oficialių atstovų pasaulyje prekinių ženklų rusijos Federacijos teritorijoje.Mes dirbame dėl rinkos muzikos instrumentų ir muzikos įranga nuo 2009 metų. Nuolatiniai rėmėjai-visi-rusijos ir tarptautinių varžybų, kultūros ir švietimo projektus.

Mūsų patirtis leidžia suteikti jums įdomiausius prekes iš daugybę.Visos prekes turi garantija iš oficialių tiekėjų.

Visos prekės yra apdrausti.Tai yra didžiulis pliusas, dirbti su mumis.Prenumeruoti mūsų puslapyje.Jūs išmoksite, visų pirma, apie naujas prekes ir geros nuolaidos pirmas.

Laimingas pirkinių!

Nuoširdžiausi Linkėjimai, komanda MuzSale

Žymos: 20 dunlop pasiimti, "dunlop" plektras, pasiimti pasiimti, "dunlop" black pasiimti, "dunlop" susitvarko pack, "dunlop" pasiimti, "dunlop" gitara, "dunlop" sharpie susitvarko, "dunlop" tarpininkas, 44mm riešutų.

Parašyti atsiliepimą

418p. 88 Tortex standartas tarpininkų 12 Vnt, storis 0,88 mm, Dunlop

418p. 88 Tortex standartas tarpininkų 12 Vnt, storis 0,88 mm, Dunlop

418p. 88 Tortex standartas tarpininkų 12 Vnt, storis 0,88 mm, Dunlop Maksimali atmintis. Mažai dėvėti. Pagaminti iš ne prarasti Tortex ilgą tarnavimo laiką ir ryškus garsas. Šie tarpininkai yra naudojamas geriausių muzikantų visame pasaulyje.Tortex tarpininkai yra suprojektuoti ir pagaminti taip, kad

Panašūs produktai